Ukázky použití


Úvodní » Reference » Okna » Rodinné domy


Rodinné domy

Skorynin House Minsk

Použitý profil pro hliníková okna:

Hliníková okna SCHÜCO AWS 70.HIProfil hliníkového okna SCHÜCO AWS 70.HI. Profil vhodný pro běžné stavby, designové i komerční objekty.

více o profilu

 

Fasáda: 

Hliníkové dveře SCHÜCO FW 50+.HIFasáda pro vertikální fasády a průhledné střešní konstrukce SCHÜCO FW 50+.

více o profilu

Zabudovaná bezpečnost

Bezpečnost podle standardů Schüco není žádným náhodným produktem, nýbrž výsledkem vyzrálých technologií, které v sobě zahrnují také estetické aspekty. V žádném případě nejde více bezpečnosti na úkor vzhledu.

Více informací

Estetika tvaru, barvy a funkčnosti

Kouzlo jednoduchosti spočívá v redukci na to nejnutnější, ovšem se zachováním funkčnosti. Nejlepším příkladem je kompletně skryté kování Schüco AvanTec, díky kterému bylo možno vypustit vnější připevnění závěsů. Snadno a elegantně lze...

Více informací

Systémová individualita

Okenní a dveřní systémy značky Schüco splňují – od rámů až po napojení na stavební konstrukci – nejvyšší stavebně-technické požadavky. Speciální profily, kování a skleněné výplně garantují solidní ochranu před klimatickými extrémy, hlukem a...

Více informací

Snadnější úspora energie

Investice do nového hliníkového energetického standardu značky Schüco se z hlediska stále rostoucích cen energií zcela jistě vyplatí, neboť tato hliníková okna a dveře splňují nejvyšší požadavky tepelné izolace.

Více informací

Inteligentní a bezpečná okna

Takhle vypadá nejmodernější inovační ovládání oken: okno vybavené systémem Schüco TipTronic lze jako první svého druhu vyklopit jedním stisknutím tlačítka. 

Více informací

Jednoduché ovládání

Možnost průchodu mezi venkovním a vnitřním prostorem objektu pomocí dveří a oken s nejrůznějšími typy otvírání: to umožňují nové designové řady klik značky Schüco.

Více informací