Užitečné informace


Úvodní » Užitečné informace


Užitečné informace

Schüco TipTronic

Schüco TipTronic

To, co znáte a ceníte si na svém autě, totiž automatické otvírání a zavírání oken, je nyní k dispozici také u běžných oken: Schüco TipTronic je prvním automatickým uzavíracím okenním systémem s možností napojení na automatizované řízení budov. Ať již pro okna, dveře, posuvná okna či dveře, s mechanickou nebo mechatronickou funkčností - Schüco kliky jsou perfektním řešením pro prakticky všechny oblasti použití.

Více informací

Skryté kování Schüco AvanTec

Skryté kování Schüco AvanTec

Schüco kování systému AvanTec je jednou z nejlepších investicí do Vašeho domova. Je nejen neobyčejně snadno ovladatelné a variabilně nastavitelné, nýbrž boduje především v oblasti designu.

Více informací

Čtečka otisků a dálkové ovládání

Čtečka otisků a dálkové ovládání

Možná to znáte: ve stresu opustíte dům a zjistíte, že jste si zapomněli klíče. Nebo jste klíče někam založili a teď je ve spěchu nemůžete najít. To jsou situace, které nikdo nemá rád a v některých případech mohou být také pěkně drahé. Eliminujte tyto zbytečné problémy: pomocí inovačního...

Více informací

Inteligentní a bezpečná okna

Takhle vypadá nejmodernější inovační ovládání oken: okno vybavené systémem Schüco TipTronic lze jako první svého druhu vyklopit jedním stisknutím tlačítka. 

Více informací

Snadnější úspora energie

Investice do nového hliníkového energetického standardu značky Schüco se z hlediska stále rostoucích cen energií zcela jistě vyplatí, neboť tato hliníková okna a dveře splňují nejvyšší požadavky tepelné izolace.

Více informací

Jednoduché ovládání

Možnost průchodu mezi venkovním a vnitřním prostorem objektu pomocí dveří a oken s nejrůznějšími typy otvírání: to umožňují nové designové řady klik značky Schüco.

Více informací

Systémová individualita

Okenní a dveřní systémy značky Schüco splňují – od rámů až po napojení na stavební konstrukci – nejvyšší stavebně-technické požadavky. Speciální profily, kování a skleněné výplně garantují solidní ochranu před klimatickými extrémy, hlukem a vloupáním.

Více informací

Zabudovaná bezpečnost

Bezpečnost podle standardů Schüco není žádným náhodným produktem, nýbrž výsledkem vyzrálých technologií, které v sobě zahrnují také estetické aspekty. V žádném případě nejde více bezpečnosti na úkor vzhledu.

Více informací

Estetika tvaru, barvy a funkčnosti

Kouzlo jednoduchosti spočívá v redukci na to nejnutnější, ovšem se zachováním funkčnosti. Nejlepším příkladem je kompletně skryté kování Schüco AvanTec, díky kterému bylo možno vypustit vnější připevnění závěsů. Snadno a elegantně lze realizovat také velkorysé okenní formáty a vysoká těžká křídla. Jediným viditelným prvkem kování Schüco AvanTec je tak okenní klika.

Více informací