Užitečné informace


Úvodní » Užitečné informace » Čtečka otisků a dálkové ovládání


Čtečka otisků a dálkové ovládání

Možná to znáte: ve stresu opustíte dům a zjistíte, že jste si zapomněli klíče. Nebo jste klíče někam založili a teď je ve spěchu nemůžete najít. To jsou situace, které nikdo nemá rád a v některých případech mohou být také pěkně drahé. Eliminujte tyto zbytečné problémy: pomocí inovačního zamykacího systému značky Schüco.

 

Čtečka otisků prstů: dveře se otvírají samy

U biometrického systému načítání otisků prstů přejedete jednoduše prstem přes termický načítací proužek a dveře se automaticky odemknou. Úspěšné ovládání tohoto systému je vyhrazeno pouze Vámi určené skupině uživatelů a vedle pohodlného přístupu do domu proto současně poskytuje maximální míru zabezpečení proti nežádoucí návštěvě. Jelikož na načítacím proužku nelze zanechat žádné otisky prstů, je případná manipulace prakticky vyloučena.

 

Dálkové ovládání: odblokování stisknutím tlačítka

Prostřednictvím ergonomického a tvarově dokonalého dálkového ovladače otevřete své domovní dveře jednoduše stisknutím příslušného tlačítka. Tuto technologii znáte ze svého automobilu - se Schüco si nyní tento komfort vychutnáte i doma.

Dálkový přijímač je skrytě integrován ve dveřním rámu a tím je optimálně chráněn proti zásahům zvenčí. Rádiové signály jsou přenášeny zakódovány, což představuje další plus pro Vaši bezpečnost. V případě potřeby lze ostatně prostřednictvím 2-kanálové technologie stisknutím jednoho tlačítka odblokovat současně dva uzamykací systémy. Pokud tuto inovační techniku zkombinujete s elektrickými motorickými dveřními zámky Schüco SafeMatic, jste v ohledu na komfort a bezpečnost naprosto perfektně vybaveni.

1 2 3