Dveře - banner


Úvodní » Dveře


Hliníkové dveře

Hliníkové domovní dveře Schüco

Pokud byste se rozhodli pro hliníkové domovní dveře značky Schüco, budete se těšit z prvotřídního produktu. Neboť tento systém dosahuje nejlepších výsledků nejen v oblasti funkčnosti: také v oblasti designu jsou možnosti vzhledu prakticky bezmezné.

Hliníkové domovní dveře Schüco
Energie

Energie

U hliníkových domovních dveří Schüco zajišťují vysoce objemové, vícekomorové profily optimální tepelnou izolaci. Termické oddělení - izolačními přepážkami ve spojení se speciální pěnovou výplní a integrovanými těsnícími páskami - navíc optimalizuje tepelně-izolační vlastnosti. Tepelně-izolačními výplněmi přispíváte k vyvážené energetické bilanci domácnosti. Neboť šetřit energii znamená také šetřit finanční zdroje - a to máte určitě v úmyslu.

Bezpečnost

Zvyšující se využívání hliníku coby materiálu pro výrobu oken, ke kterému již řadu let dochází v mnoha evropských zemích, se stále intenzivněji prosazuje také v České Republice. Tento vysoce jakostní materiál s dlouhou životností a neklesající hodnotou je jedinečný svou tvárností a barevnou rozmanitostí. Pro mnoho stavebníků je hlavním důvodem volby tohoto materiálu především jednotný vzhled, vysoká bezpečnost a velké prosklené formáty hliníkových vstupních dveří, posuvných dveří a oken.

 Komfort
Komfort

Komfort

Z hlediska odolnosti je hliníkový materiál nedostižný. Z toho vyplývající necitlivost vůči povětrnostním podmínkám velmi usnadňuje údržbu a čištění těchto systémů. Díky patentovanému dynamickému spojení je bráněno deformaci dveřních křídel v případě silného kolísání teplot, což garantuje snadnou obsluhu všech prvků. V případě dodatečné instalace elektrických ovladacích prvků, jako např. radiokomunikačního / dálkového ovládání nebo čtečky otisků prstů, dosáhnete maximálního komfortu.

Design

Hliníkové domovní dveře značky Schüco se vyznačují širokou škálou možných vzhledů. Jelikož tyto dveře představují důležitou součást celkového obrazu Vaší fasády, nabízí se Vám celá řada nových možností.

Precizní tvárnost hliníku umožňuje realizaci jakýchkoliv Vašich osobních představ a požadavků. Tento systém přitom ideálním způsobem spojuje design a funkčnost! Můžete volit mezi barevnými odstíny RAL nebo speciálními metalízovými povrchy. Můžete se rozhodnout také pro efektní laky s nejrůznějším vzhledem.

Své dveře můžete zajímavě zvýraznit také pomocí nejrůznějších tvarů profilů, jako např. konturou starého domu (AK) nebo měkou konturou (SL). Kromě toho můžete - díky velkému výběru dveřních výplní v pěti různých designových řadách - vytvořit z Vašich domovních dveří ústřední poutač Vašeho domovního průčelí.

Další specialitou je použití skrytých dveřních závěsů. Díky tomu nejsou ani na otevřené straně vidět žádné rušivé dveřní panty - další plus v oblasti designu. Neboť čím méně rušivých prvků je vidět, tím volnější je pohled na Váš skvost. Kromě toho je tím rozšířen dveřní průchod.

Design