Fasády


Úvodní » Fasády


Hliníkové fasády

Fasády a průhledné střešní konstrukce

Fasády jsou ústředním prvkem při projektování a navrhování opláštění objektu. Schüco v této oblasti nabízí rozmanité systémy, pomocí kterých lze architektonicky realizovat i ty nejmodernější fasádní koncepty: od opticky perfektních okenních fasád, přes impozantní celoskleněné konstrukce, až po technicky velmi vyspělé synergické fasády.

Fasády a průhledné střešní konstrukce
Sortiment profilových systémů

Sortiment profilových systémů

Rozsáhlý sortiment profilových systémů značky Schüco a Schüco Stahlsysteme Jansen umožňuje vytvářet koncepčně nejrozmanitější fasády a průhledné střešní konstrukce – z hliníku či oceli. Rozmanité možnosti kombinace těchto systémů nabízí architektům a projektantům velký prostor pro vyjádření jejich kreativity. Realizovat lze samozřejmě také speciální řešení založená na bázi osvědčených systémů. Vítejte ve světě systémů Schüco!

Schüco a Schüco Stahlsysteme Jansen - Vaši kompetentní partneři pro fasádní konstrukce.

Přednosti

  • Kompletní hliníkové a ocelové profilové systémy
  • Všechny typy fasád, včetně zdvojených fasád
  • Prakticky jakékoliv tvary průhledných střešních konstrukcí s velikými roztečemi rastrových prvků
  • Okenní prvky se všemi typy otvírání
  • Pevné a pohyblivé systémy slunečních clon
  • Inovační řídící technika pro ovládání fasádních prvků
  • Nejmodernější protipožární a protikouřová technika
  • Fasádní konstrukce ve všech odolnostních třídách
Přednosti
Hliník - fasády

Hliník

Energeticky efektivní konstrukční koncepty budou určovat budoucnost stavebnictví. Ústřední roli přitom budou hrát vůči sobě perfektně sladěná řešení, která budou splňovat architektonické a technologické požadavky kladené především na fasády a průhledné střešní konstrukce.

 Schüco v této oblasti již dnes nabízí jedinečné hliníkové systémové stavebnice, pomocí kterých mohou architekti, projektanti a zpracovatelé suverénně řešit nejsložitější požadavky kladené na energie, bezpečnost, automatizaci a design: od profilových zavěšených fasád, přes ocelové a dřevěné předsazené konstrukce, až po strukturální, celoskleněné a elementární fasády - včetně široké palety systémových variant integrovatelných otvíracích prvků.